eat art gallery

MEDIÁLNÍ OHLASY

Sezoní pauza od 15.října 2017

 

 

Pudingové hody našich babiček

První březnový víkend se v mikulovské EAT ART GALLERY servírovaly pudingy. Majitelka galerie Jitka Plesz nejenže učila připravovat tyto neobvyklé lehké dobroty, ale také z nich sestavila celé menu. „Sladké i pikantní pudingy mohou lidé jíst jak studené, tak i teplé,“ říká a vyslovuje doporučení jíst je právě v této době před Velikonocemi. Navštívíte-li restauraci v Kapucínské ulici do 17. března, ochutnáte třeba sladký rýžový či kaštanový puding, nebo slaný špenátový, játrový, ale i rybí.

Možnost zúčastnit se pudingových workshopů máte ještě o víkendech 9.–10. a 16.–17. března v době mezi 10.30 a 13.00 hodinou. Vzhledem k omezené kapacitě je však zapotřebí přihlásit se předem na adrese  info@eatartgallery.eu nebo na telefonním čísle 724 900 204.
Zajímavost: Na akci závitala také ČT24 a redaktorka Zuzana Neuvirtová připravila reportáž do pořadu události v regionech zmíněné televize.

 

 

The culinary revolution sweeping through Prague hasn't yet reached most of rural Moravia. That said, Eat Art Gallery ( Kapucinska 1, Mikulov; 420-519-512-768, eatartgallery.eu; $) serves surprisingly cosmopolitan fare, like stewed chicken and veggies with couscous, as well as traditional Czech recipes. The atmosphere suggests an English tearoom somehow transported to a small Moravian village.

Banner - spodni strana