eat art gallery

PENZION

Sezoní pauza od 15.října 2017

 

Tři romantické komfortní pokoje, jejichž jména "Portugal, Veltlín a Champagne" mají hostům připomenout, že se nachází v srdci Jihomoravské vinné oblasti, jsou vybaveny nově zrenovovaným starožitným mobiliářem. Hedvábné orientální textilie tvoří jejich útulnost, jejich zářivý koloryt radostnou pohodu. Stylově spojují orient s oxydentem. I moderně vybavené koupelny se podrobují danému koloritu. K doplnění pohody a uvolnění nabízíme různé druhy masáží přímo na pokojích a také snídaně mohou být zde servírované, pokud se nerozhodnete posnídat v galerii nebo v létě v atriu.
 

Pokoj PORTUGAL

Jemně modrá barva doplňuje dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, vybavený stylovým nábytkem, TV+SAT, internetovým připojením, minibarem a vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem.

 

Pokoj VELTLÍN

Útulný dvoulůžkový pokoj v zelené barvě, vybavený stylovým nábytkem, TV+SAT, internetovým připojením, minibarema vlastní koupelnou s WC asprchovým koutem.

 

Pokoj CHAMPAGNE

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou v barvě champagne, vybavený stylovým nábytkem, TV+SAT, internetovým připojením, minibarem a vlastní koupelnou s WC a vanou.

Provozní doba: Penzion je otevřen celoročně–denně. Služba recepce během otevírací doby, jinak telefonicky v době 8.00–24.00.
Ubytování je možné mezi 14.00 a 22.00, jinak dle telefonické dohody. V případě pozdějšího příjezdu je třeba informovat recepci hotelu.
Pokoj je nutné opustit do 11.00 dopoledne.

Banner - spodni strana